четвер, 13 грудня 2012 р.

"Ми і Закон"

           Алкоголізм, куріння, наркоманія, СНІД - з цими небезпечними явищами сучасна молодь стикається щодня. І мало хто задумується над їх шкідливістю. Адже спосіб життя - це той чинник здоров'я, який майже цілком залежить від поведінки самої молодої людини.
            "Ми і Закон",- під такою назвою відбулася година правових знань у районній бібліотеці для дорослих. Учні загальнооосвітньої школи № 1 райцентру (класний керівник Жиленкова Тетяна Миколаївна) мали змогу поспілкуватися на дану тему з представником правоохоронних органів - старшим оперуповноваженим відділу кримінальної міліції у справах дітей, капітаном Музиченко Романом Миколайовичем та фахівцем із соціальної роботи Центру соціальної служби сім'ї, дітей та молоді Киричук Вікторією Ярославівною. Дружня атмосфера надихала на спілкування. Було розглянуто ряд життєвих ситуацій, в яких кримінальну та адміністративну відповідальність несуть неповнолітні та їхні батьки.
   Працівники бібліотеки провели вікторину "По лабіринтах права", також  організували книжкову виставку "Є право-значить є надія", в якій предствили цікаві матеріали про шкідливість згубних звичок та небезпеку СНІДу.

             

 

 

 

                                           Немає коментарів:

Дописати коментар