пʼятниця, 22 травня 2015 р.

Плекаємо творчу особистість читача

    Бібліотека покликана створювати умови для самореалізації користувачів, їх спілкування, повноцінного дозвілля. Клуби за інтересами, як правило, об'єднують певні вікові і соціальні групи або певні групи людей із спільними інтересами. З урахуванням цих особливостей на базі бібліотеки-філії с. Городині було створено школу професійної майстерності, котра функціонує вже третій рік.
     21 травня проведено чергове засідання школи на тему "Клуби за інтересами: організація змістовного дозвілля населення". Присутні на ньому бібліотекарі отримали консультації на теми:
"Роль і місце клубів за інтересами в бібліотеках Рожищенської ЦБС",
"Любительські об'єднання як креативна форма спілкування користувачів",
"Клуби за інтересами - центр формування читацької культури у дітей".

    Учасники заняття прийняли участь у засіданні літературно-мистецької вітальні "Світ прекрасного", яка діє у центральній районній бібліотеці, зустрілися з членами клубу за інтересами "Сонечко" (бібліотека-філія с. Городині) під час проведення літературного уроку "Вічний вогонь палає" та ознайомилися з роботами членів клубу за інтересами "Бджілки" (бібліотека-філія с. Уляники).
    Марія Лебедич ( зав. бібліотекою-філією смт. Дубище), Лілія Захарчук (зав. бібліотекою-філією с. Березолуки), Наталія Демчук (бібліотекар с. Городині) у вигляді мультимедійних презентацій поділилися власними напрацюваннями в сфері роботи бібліотечних клубів за інтересами.
      Участь у занятті школи професійної майстерності взяли: головний спеціаліст відділу культури РДА Лариса Кучмук, директор Рожищенської ЦБС Світлана Осипчук, завідуючі відділами обслуговування центральної районної бібліотеки Галина Корнійчук та районної бібліотеки для дітей Галина Ніколайчук.
      Під час підведення підсумків присутні поділилися думками про проведене заняття школи та висловили свої побажання. Дякуємо усім, хто долучився до проведення занять у школі професійної майстерності, а особливо бібліотекарю с. Городині за професійний, креативний підхід у підготовці бази проведення занять.
      Якщо ви допитливі, думаєте про життя, намагаєтеся зробити його повнішим, радіснішим, змістовним, запрошуємо вас до клубів за інтересами Рожищенської ЦБС.

 

 

 

 

 

 Немає коментарів:

Дописати коментар