вівторок, 29 вересня 2015 р.

Промоакція відбулася

   Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек  у нашій бібліотеці відбулася акція "Бібліотекар на годину". У ній взяли участь наші юні читачі бібліотеки, а саме старшокласники ЗОШ № 2 Петрук Іванна, Пилипчук Ірина, ЗОШ №1 м. Рожище Книш Іванна, Строцюк Майя, Чуб Олег та учні ЗОШ с. Топільне  Зубаль Світлана, Бернацька Яна, Пащук Анастасія.

 


    Якщо дівчаткам було цікаве обслуговування, обробка книг, ксерокс, то Олег Чуб, єдиний юнак, який взяв участь в акції, відповів, що, якби він працював у бібліотеці, то був би лише директором. І він, по-своєму правий, директор - мужчина виглядає досить солідно!   Старшокласникам цікаво було відчути себе в ролі бібліотекаря. І на відміну від дорослих читачів, які соромилися брати участь в акції, молодь проявила свою активність і не соромилася випитувати у бібліотекарів їхні професійні секрети.

 

 
 

      Молодці. Ми дякуємо Вам за участь в акції! Завжди раді бачити у нас в бібліотеці!

До речі, старшоклаcники ЗОШ №1 м. Рожище Іванна Книш та Майя Строцюк долучилися до акції "Вітаміни для наших Героїв" і принесли цілий пакет яблук для сушки. Дякуємо вам, дівчата.

Немає коментарів:

Дописати коментар