пʼятниця, 1 червня 2012 р.

Рожищенські бібліотекарі запустили паперові літачки.   
     У Києві  відбувся Ярмарок "Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади" в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” та Національній парламентській бібліотеці України.
      Рожищенська ЦБС була запрошена представити проект-інсталяцію «До нових висот!» де простими, загальнозрозумілими символами працівники старались передати концепцію розвитку сучасної бібліотеки. Таким символом став паперовий літачок. Чому літачок? Літачок - це злет, стрімкий розвиток і популяризація роботи ЦБС в місцевій громаді (статті в пресі та Інтернеті, створення відкритої сторінки ВКонтакте та збільшення ії користувачів, створення блогу), підняття іміджу, перехід на новий рівень роботи.
      Ця оригінальна робота символізує відкритість, прозорість, наповненість, легкість, простоту, професіоналізм та любов до своєї професії! Така концепція всеохоплююча: так можна будувати бібліотеку, державу, світ!
     За цей проект Рожищенська ЦБС отримала відзнаку міністерства культури України: Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність.
    Інсталяцію представляли: методист ЦБС Оксана Романюк, інженер, розробник інсталяції Петро Романюк та помічник в оформленні - бібліограф районної бібліотеки для дітей Тетяна Панасюк.
   Почесним гостем Ярмарку був Віталій Кличко. Юна Рожищенська читачка Мирослава Романюк, яка була у складі команди, на добру пам'ять сфотографувалася з відомим спортсменом. 
     А партнером та спонсором цього успішного проекту став підприємець із міста Рожище Валентин Демидюк, керівник фірми "KiberNet". 

Немає коментарів:

Дописати коментар