четвер, 21 січня 2021 р.

"День Соборності України - символ національного єднання українського народу"Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, соборну і єдину
І нам твою історію творить!
                                          К. Туз


День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро -Угорської імперії, об'єдналися в єдину соборну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.

Цього дня також згадують подію, яка відбулася 22 січня 1918 року, рівно роком раніше. Це прийняття Українською Центральною Радою 4-го Універсалу, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки, що також стало важливим кроком до становлення сучасної української держави.

                   (За матеріалами https://mala.storinka.org./вірші-до-дня-соборності-україни.html)

 З нагоди свята працівники центральної районної бібліотеки підготували перегляд літератури "День Соборності України - символ національного єднання українського народу"


Про події, які відбувалися 22 січня 1919 року в Києві на Софіївському майдані, ви можете дізнатися, переглянувши фільм "Акт Злуки 22 січня 1919" на  https://www.youtube.com/watch?v=NLOlJDrLfoU     або на нашій сторінці у Фейсбук.  Запрошуємо до перегляду.                        

1 коментар:

  1. Мені шкода розмістити це в Інтернеті, але у мене немає вибору. Я ніколи не вірив у любовні заклинання чи заклинання, поки не зустрів того фокусника, коли цього року відвідав свого друга в Україні на діловому саміті. Я думав, що людина на ім’я доктор АЛАБА був справді могутнім, і він міг допомогти із заклинаннями, які повернули б загублених, закоханих та чарівні гроші, магію чи магію для хорошої роботи чи щастя. Зараз я щаслива. Я даю свідчення, тому що чоловік, за якого я хотів одружитися, залишив мене за 5 тижнів до весілля, і моє життя було перевернуто з ніг на голову, бо наші стосунки тривали 3 роки. Я дуже любив його, але його мати була проти нас і не мала добре оплачуваної роботи. Зустрівши цього чарівника, я розповів йому, що сталося, і пояснив йому ситуацію. Спочатку я вагався і був підозрілим, але просто спробував. І через два дні, коли я повернувся до Німеччини, мені зателефонував друг (нині чоловік), який прийшов до мене, і я вибачився, що все було домовлено з його матір’ю та родиною та отримав нову співбесіду, щоб одружитися. Я не повірив, бо доктор АЛАБА просто запитав моє ім’я та ім’я мого друга і все, що я хотів. Що ж, зараз ми щасливі у шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: тепер ми щасливі у шлюбі та чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: тепер ми щасливі у шлюбі та чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна адреса: dralaba3000@gmail.com Ви також можете надіслати йому WhatsApp на +2349071995123.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    ВідповістиВидалити