понеділок, 2 квітня 2012 р.

Що для вас бібліотека?

           "Книга подібна воді - дорогу проб'є усюди"
 Народна мудрість

       Бібліотека - це не просто приміщення, де зберігаються книжки. Це особливий простір, з особливою енергетикою, настроєм, затишком. Ніщо не може замінити спілкування з книгою, обмін інформацією та емоціями. Так, саме обмін. Бо той, хто вважає, що книга говорить, а ти лише слухаєш, той помиляється. Це справжнісінький діалог. Голос читача не менш важливий, ніж голос автора. Хто сьогодні відвідує бібліотеку і навіщо?
         Ось думки наших читачів на запитання - що для вас книга чи бібліотека? 

Олексій Терещук, 71 рік, пенсіонер. Для мене бібліотека - це нова інформація. Я люблю дізнаватись щось нове. Колись мене питав мій знайомий, "цілий полкоооовник!"- звідки я стільки знаю? Я відповів йому, що дуже багато читаю.

Микола Цісар, 52 роки,  водій. Та я вже звик читати. Люблю читати з дитинства.

Наталія Литвинюк, 50 років, вчитель. Книга для мене - то є хліб і ...снодійне. Я без книги не наїлася б. От кажуть: "Ну навіщо тобі ця книжка? Та невже тобі роботи своєї не вистачає?" А я без книги не можу вже заснути.

Василь Квец, 35 років, безробітний. Для мене бібліотека - це "купа приємних дівчат-бібліотекарів".

Василь Козловський, 69 років, пенсіонер. Для мене книга - це наркотик. Я звик читати. Перша книга, яка ще в дитинстві дала поштовх для читання  - це"Пригоди Тома Сойєра" Марка Твена.

Юрій Деменік, 46 років, залізничник. Для мене візит у бібліотеку - взяти повчальну літературу. Бо, як кажуть, "Книга вчить, як на світі жить".

             А Ви замислювались над тим, що для вас є бібліотека?

Немає коментарів:

Дописати коментар