пʼятниця, 20 квітня 2012 р.

Про що розповідає стара книга?

       Книга - мудрий друг, який не вміючи розмовляти, розповідає про цікаве, незвідане, про світ, що оточує нас.
      Щороку до нашої бібліотеки надходять все нові і нові книги. В яскравих палітурках, в суперобкладинках, з красивими ілюстраціями, вони рівними рядами стоять на полицях, чекаючи на своїх читачів. Книгу завжди дбайливо зберігали і передавали з покоління в покоління, як безцінний дар. Ми уже розповідали про книги-рекордсмени нашого фонду. А сьогодні познайомимо із найстарішими книгами бібліотеки.
      Мабуть важко знайти людину, яка б не любила читати, адже кожна книжка - це завжди таємниця і знайомство з цікавими героями, що можуть стати твоїми друзями. З деякими з них навіть не хочеться розлучатися. То про що ж розповідають наші старі книжки? На їхніх пожовклих сторінках вся історія бібліотеки: давні штампи, відмітки бібліотекарів про переобліки, а замітки на полях, засмальцьовані кутики та закладки свідчать про улюблені уривки і сумлінне опрацювання тексту читачами.
    Кожна книга чекає на свого читача, коли він візьме її до своїх рук і почне читати. Адже книга живе лише тоді, коли її читають...Немає коментарів:

Дописати коментар